11-13.11.2022 Zakopane + Morskie Oko / Dolina Kościeliska | Wyjazd z Turku, Warty i Sieradza

699 zł/os.

Plan wycieczki

Dzień 1

– godz. 04:00 wyjazd z Turku, 4:40 wyjazd z Warty, 4:55 wyjazd z Sieradza

– godz. 12:00 przyjazd do Zakopanego spotkanie z przewodnikiem i rozpoczęcie zwiedzania zobaczymy min. Wielką Krokiew – to miejsce, gdzie organizowane są m.in. Zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich czy Letnie Grand Prix. Odwiedzimy Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, w skład którego wchodzi kościół wybudowany jako wotum wdzięczności za ocalenie życia papieża Jana Pawła II po zamachu z dnia 13 maja 1981. Później udamy się na targ w okolicach Gubałówki oraz na słynny zakopiański deptak Krupówki, najbardziej znaną ulicę zimowej stolicy Polski. Na Krupówkach czas wolny na zakup pamiątek, kawę itp.

– godz. 18:30 zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w okolicach Zakopanego.

Dzień 2

– godz. 08:00 śniadanie.

– godz. 9:00 wyjazd z hotelu, dojazd na parking i rozpoczęcie wędrówki nad Morskie Oko / Dolina Kościeliska. W zależności od warunków atmosferycznych wybierzemy się na pieszą wędrówkę nad Morskie Oko – jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na realizację tej wyprawy, udamy się do Doliny Kościeliskiej.

– godz. 18:00 obiadokolacja , czas do dyspozycji.

Dzień 3

– godz. 08:30 śniadanie,

– godz. 10:00 wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Zakopanego,  czas wolny: możliwość zakupów na targowisku pod Gubałówką, wjazd na Gubałówkę (we własnym zakresie) itp.

– godz. 15:00 wyjazd w drogę powrotną.

– godz. 23.00 powrót do Turku

Cena: 699 zł/os.  

 

Podróżnicy – po rezerwacji , na Waszą skrzynkę mailową wysyłamy szczegóły rezerwacji ( znajdziecie w nich m.in. miejsce zbiórki, godzinę wyjazdu, numer rezerwacji, indywidualny numer konta do wpłaty )
‼ Jeśli nie widzicie maila – koniecznie sprawdźcie folder SPAM ‼
Jeśli chcesz opłacić wycieczkę BONEM TURYSTYCZNYM – najpierw dokonaj rezerwacji ( pomiń ostatni krok dotyczący płatności ), następnie przygotuj „kod obsługi płatności” podany w ZUS i zadzwoń do nas pod numer 730 84 84 84. Bon można zrealizować tylko telefonicznie. Zapraszamy

Podstawowe informacje

Data:

11-13.11.2022

Cena zawiera:
  •  transport komfortowym autokarem
  • nocleg w okolicach Zakopanego, pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami (zgodnie z zamówieniem)
  • Wyżywienie: obiadokolacja w 1 i 2 dniu, śniadanie w 2 i 3 dniu
  • lokalny przewodnik w 1 i 2 dniu.
  • Opiekę pilota
Cena nie zawiera:
  • Wydatków własnych

  • 3 dni
  • Zakopane

Zarezerwuj już dziś