Wiedeń EXPRESS 01.04.2023 (sobota) | wyjazd z Łodzi

349 zł/os.

Plan wycieczki

1 dzień:

godz. 01:00 wyjazd Łodzi – Aleja Jana Pawła II 30 – parking Pasażu Łódzkiego okolice BODZIO/KFC 

ok. godz. 09:00 przyjazd do Wiednia. Realizacja programu: cesarska rezydencja Schoenbrunn – spacer po parku. Muzeum Historii Sztuki i Historii Natury, Parlament, Ratusz Kościół Wotywny, Plac Karola ze słynnym Musikverein – Towarzystwem Muzycznym gdzie odbywa się Koncert Noworoczny. Spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez starówkę: Albertina, cesarska rezydencja Hofburg, słynny Kohlmarkt, plac Graben z Kolumną Morową,  Katedra św. Szczepana, zaułki przy katedrze: Kościół Zakonu Krzyżackiego i Dom Mozarta.

Czas wolny ok. 2-3 godz.

godz. 18:00 obiadokolacja w centrum.

około godz. 19:00 wyjazd z Wiednia.

UWAGA:  Wszystkie obiekty zwiedzamy z zewnątrz. W czasie wolnym istnieje możliwość indywidualnego wejścia do wybranych obiektów. W trakcie dnia poruszamy się metrem (jeden przejazd) i pieszo.

Podróżnicy – po rezerwacji , na Waszą skrzynkę mailową wysyłamy szczegóły rezerwacji ( znajdziecie w nich m.in. miejsce zbiórki, godzinę wyjazdu, numer rezerwacji, indywidualny numer konta do wpłaty )
‼Jeśli nie widzicie maila – koniecznie sprawdźcie folder SPAM ‼

Podstawowe informacje

Data:

01.04.2023

Cena zawiera:
  • Przejazd komfortowym autokarem;
  • Opiekę pilota
  • Ubezpieczenie KL i NW
Cena nie zawiera:
  • 40 euro/os. koszty uczestnictwa w całym programie (lokalni przewodnicy, opłaty drogowe i parkingowe, system tour guide, bilet na metro, obiadokolacja w Wiedniu, opłata pobierana w autokarze przez pilota wycieczki )
  • dodatkowo płatne napoje do obiadokolacji
Pozostałe informacje: Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uzależnione jest to od czasów przejazdów. Należy zabrać paszport lub dowód osobisty. Obiekty zwiedzane są w większości z zewnątrz i uzależnione jest to od aktualnej sytuacji np. zakaz zwiedzania kościołów w trakcie trwania mszy św.

Zarezerwuj już dziś