11.07.2023 (wtorek-wakacje) ŚNIEŻKA – Poczuj ducha Gór ! wyjazd z Łodzi

229 zł/os.

Plan wycieczki

W Karkonosze przyciąga jak magnes górująca nad okolicą Karpacza – Śnieżka. Niegdyś była jednym z najczęściej odwiedzanych szczytów w całej Europie. Dziś wciąż fascynuje i onieśmiela wszystkich którzy zdecydują się Ją zdobyć.

Jej nazwa zdradza wszystko – wzięła się od śnieżnej peleryny, bo przez większość roku tak wysoka góra (1602 m n.p.m.) zwykle kryje się pod białą pokrywą.

Zapraszamy na niezwykłą przygodę w górach.

Program wyjazdu:

– godz. 5:00 wyjazd z Łodzi – Pasaż Łódzki ul. Jana Pawła (autobus zatrzymuje się obok BODZIO MEBLE)

– godz. 10:30 dojazd do Karpacza – wjazd wyciągiem na Kopę , spacer z przewodnikiem na Śnieżkę. powrót i zjazd wyciągiem.

Podróżnicy – zabierzcie ze sobą prowiant – tak żeby spokojnie wystarczyło na całą pieszą wycieczkę. Schodząc ze szczytu zatrzymamy się na dłuższą chwilę w schronisku Dom Śląski ( z racji dużego ruchu wakacyjnego nie gwarantujemy , że zdążycie Państwo zjeść obiad w schronisku. )

 

(W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (silny wiatr) wyciąg jest zamykany ! W takim przypadku proponujemy zastępczo spacer z przewodnikiem górskim do Schroniska SAMOTNIA )

– godz. 16:30 wyjazd w drogę powrotną.

– powrót do Łodzi ok. godz. 22:00

Podstawowe informacje

Data:

11.07.2023

Cena zawiera:
  • Przejazd komfortowym autokarem
  • usługę przewodnika górskiego
  • zestawy słuchawkowe Tour Guide System
Cena nie zawiera:
  • Biletu na wyciąg (wjazd i zjazd) 75 zł/normalny /. 65 zł/ulgowy przysługuje młodzieży szkolnej do lat 18 po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej. 70 zł/os. bilet seniorski przysługuje osobom od 60 roku życia.

Zarezerwuj już dziś