08.06.2024 (sobota) MORSKIE OKO | Wyjazd z Łodzi

329 zł/os.

Plan wycieczki

MORSKIE OKO

Program wycieczki:

– godz. 02:00 wyjazd z Łodzi parking Pasażu Łódzkiego ul. Jana Pawła II , autobus zatrzymuje się w okolicach MEBLE BODZIO

– godz. 8:00 spotkanie z przewodnikiem, przyjazd na parking przy wejściu do Tatrzańskiego Parku Narodowego, rozpoczęcie pieszej wędrówki do Morskiego Oka

Morskie Oko to nazwa jednego z najpiękniejszych jezior w polskich Tatrach. Turystów przyciąga nie tylko piękno Morskiego Oka, ale także malownicze otoczenie i możliwość obserwowania dzikiej przyrody. Jezioro położone na 1395 m. n.p.m. wraz z otaczającymi go stromymi stokami gór, tworzą zapierający dech w piersiach widok, który zostaje zapamiętany na długo. Wyprawa do Morskiego Oka to niezapomniane doświadczenie, które pozwala na zrelaksowanie się w spokojnej atmosferze górskiej przyrody. Łatwość szlaku sprawia, że jezioro jest popularnym celem zarówno dla doświadczonych turystów, jak i rodzin z dziećmi. Każdy znajdzie tam coś dla siebie i na pewno zostanie zachwycony urodą tego miejsca.

Czas wolny przy Morskim Oku, możliwość skorzystania z gastronomi w Schronisku,  dla chętnych przejście dookoła jeziora, które zapewnia dodatkowe górskie wrażenia!

Jedziemy i wracamy tym samym autokarem, dzięki czemu mogą zabrać Państwo ze sobą wózki dziecięce, kijki, dodatkowe obuwie/odzież na różne warunki pogodowe, prowiant itp.

– ok. godz. 15.00 wyjazd w drogę powrotną

– ok. godz. 21.00 powrót do Łodzi.

 

 

Podstawowe informacje

Data:

08.06.2024 (sobota)

Cena zawiera:
  • przejazd komfortowym autokarem
  • opiekę pilota na trasie
  • opiekę Przewodnika Tatrzańskiego
  • bilet wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego

  • 1 dzień

Zarezerwuj już dziś