29.08.2024 (czwartek – wakacje) ENERGYLANDIA | wyjazd z Łodzi

189 zł/os.

Plan wycieczki

– godz. 6:00 wyjazd z Łodzi Al. Jana Pawła 2 PASAŻ ŁÓDZKI parking okolice BODZIO / KFC

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Atrakcje charakteryzują się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, podzielone są na 7 stref:
Bajkolandia – kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.
Strefa familijna – proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm.
Strefa ekstremalna – to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach.
Water Park – naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W jej skład wchodzi Water Park, Tropical Fun, Exotic Island oraz Bamboo Bay.
Smoczy Gród – niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo tajemniczego „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. To niezwykła kraina fantasy zdobiona pochodniami, a także innymi dopracowanymi dekoracjami.
Aqualantis – Dawno, dawno temu w bardzo odległej krainie była sobie wyspa pośrodku oceanu. Jej mieszkańcy funkcjonowali w doskonałej symbiozie z przyrodą i dającą im życie wodą. Ludzie żyli w harmonii z wielkim władcą mórz Abyssusem. Abyssus to główna atrakcja strefy Aqualantis! Zaprojektowany on został w tematyce stacji pomp dokładnie tam, gdzie kiedyś wznosiła się świątynia potężnego władcy mórz Abyssusa. Do przeszukiwania wciąż zatopionych części miasta używa się niewielkich łodzi. Jednakże kiedy wejdziesz na pokład takiej łodzi potężny władca oceanu nie zawaha się okazać swojego niezadowolenia i zsyła na dzielnych odkrywców ogromną falę szokową, także i ich próbując zesłać w głąb wirującego oceanu.
Sweet Valley – rzygotujcie się na słodkie emocje i niesamowitą zabawę, która właśnie się rozpoczęła! Dla wszystkich miłośników słodkości i emocji, Sweet Valley to raj na Ziemi! Ta magiczna strefa zabawy zapewni niezapomniane przeżycia dla całej rodziny.

Dodatkowo 28 gier i zabaw interaktywnych, 9 scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz  Planetarium a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilkanaście dedykowanych sklepów.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić tu cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce tam wrócić… po więcej!

Dojazd na miejsce ok. godz. 10:00 wyjazd w drogę powrotną ok godz. 19:00

Cena zawiera – przejazd komfortowym autokarem: możliwość zabrania wózków dziecięcych, toreb, walizek (warto zabrać strój plażowy i ręczniki)

Dodatkowo płatne bilety wstępu według cennika:

– 179 zł /os. – osoba dorosła / dzieci powyżej 140 cm wzrostu*

– 139 zł / os. – dzieci do 140 cm wzrostu*

– 1zł/ os. – dzieci do lat 3

BILETY ZAKUPIMY DLA PAŃSTWA PRZED WYJAZDEM (BEZ STANIA W KOLEJKACH) PŁATNOŚĆ ZA BILETY W AUTOBUSIE !

Podróżnicy – po rezerwacji , na Waszą skrzynkę mailową wysyłamy szczegóły rezerwacji ( znajdziecie w nich m.in. miejsce zbiórki, godzinę wyjazdu, numer rezerwacji, indywidualny numer konta do wpłaty )
‼ Jeśli nie widzicie maila – koniecznie sprawdźcie folder SPAM ‼

Podstawowe informacje

Data:

29.08.2024

Cena zawiera:
  • przejazd komfortowym autokarem, możliwość zabrania wózków dziecięcych, toreb, walizek (warto zabrać strój plażowy i ręczniki)
Cena nie zawiera:
  • bilety wstępu według cennika: – 179 zł /os. – osoba dorosła / dzieci powyżej 140 cm wzrostu* – 139 zł / os. – dzieci do 140 cm wzrostu* – 1zł/ os. – dzieci do lat 3 PŁATNOŚĆ W AUTOKARZE
Pozostałe informacje: Nie zabieramy osób niepełnoletnich bez opieki ! Osoba niepełnoletnie/grupa osób musi posiadać chociaż jednego pełnoletniego opiekuna.

  • 1 dzień

Zarezerwuj już dziś