ENERGYLANDIA 30.08.2022 (wtorek – wakacje) wyjazd z Turku, Warty i Sieradza

139 zł/os.

Plan wycieczki

Godziny wyjazdów:

5:00 Turek ul. Wyszyńskiego 1A

5:40 Warta  Rynek – Droga Krajowa kier. Sieradz

5:50 Sieradz Stacja ORLEN ul. Jana Pawła II vis a vis Galerii Sieradzkiej

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 30 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić tu cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

 

Dojazd na miejsce ok. godz. 10:00 wyjazd w drogę powrotną ok godz. 19:00

Cena zawiera – przejazd komfortowym autokarem (możliwość zabrania wózków dziecięcych, toreb, walizek (warto zabrać strój plażowy i ręczniki)

Dodatkowo płatne bilety wstępu według cennika:

– 159 zł /os. – osoba dorosła / dzieci powyżej 140 cm wzrostu*

– 109 zł / os. – dzieci do 140 cm wzrostu*

– 1zł/ os. – dzieci do lat 3

 

Podróżnicy – po rezerwacji , na Waszą skrzynkę mailową wysyłamy szczegóły rezerwacji ( znajdziecie w nich m.in. miejsce zbiórki, godzinę wyjazdu, numer rezerwacji, indywidualny numer konta do wpłaty )
‼Jeśli nie widzicie maila – koniecznie sprawdźcie folder SPAM ‼
Jeśli chcesz opłacić wycieczkę BONEM TURYSTYCZNYM – najpierw dokonaj rezerwacji ( pomiń ostatni krok dotyczący płatności ), następnie przygotuj „kod obsługi płatności” podany w ZUS i zadzwoń do nas pod numer 730 84 84 84. Bon można zrealizować tylko telefonicznie. Zapraszamy

Podstawowe informacje

Data:

28.06.2022

Cena zawiera:
  • przejazd komfortowym autokarem (możliwość zabrania wózków dziecięcych, toreb, walizek (warto zabrać strój plażowy i ręczniki)
Cena nie zawiera:
  • bilety wstępu według cennika: – 159 zł /os. – osoba dorosła / dzieci powyżej 140 cm wzrostu* – 109 zł / os. – dzieci do 140 cm wzrostu* – 1zł/ os. – dzieci do lat 3
Pozostałe informacje: Nie zabieramy osób niepełnoletnich bez opieki ! Osoba niepełnoletnie/grupa osób musi posiadać chociaż jednego pełnoletniego opiekuna.

  • 1 dzień

Zarezerwuj już dziś