ENERGYLANDIA 08.07.2021 (czwartek)

119 zł/os.

Plan wycieczki

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 30 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić tu cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

Godziny wyjazdów:

5:00 Turek

5:50 Sieradz

6:40 Wieluń

Dojazd na miejsce ok. godz. 10:00 wyjazd w drogę powrotną ok godz. 19:00

Cena zawiera – przejazd komfortowym autokarem (możliwość zabrania wózków dziecięcych, toreb, walizek (warto zabrać strój plażowy i ręczniki)

Dodatkowo płatne bilety wstępu według cennika:

– 139 zł /os. – osoba dorosła / dzieci powyżej 140 cm wzrostu*

– 89 zł / os. – dzieci do 140 cm wzrostu*

– 1zł/ os. – dzieci do lat 3

Podstawowe informacje

Data:

08.07.2021

Cena zawiera:
  • przejazd komfortowym autokarem (możliwość zabrania wózków dziecięcych, toreb, walizek (warto zabrać strój plażowy i ręczniki)
Cena nie zawiera:
  • bilety wstępu według cennika: – 139 zł /os. – osoba dorosła / dzieci powyżej 140 cm wzrostu* – 89 zł / os. – dzieci do 140 cm wzrostu* – 1zł/ os. – dzieci do lat 3

Zarezerwuj już dziś

Poznaj nasze

najbliższe wyjazdy

Zobacz wszystkie wycieczki