30.05.2024 (czwartek-święto) Drezno + Szwajcaria Saska | wyjazd z Łodzi

379 zł/os.

Plan wycieczki

1 dzień:

godz. 04:30 wyjazd z Łodzi , pasaż Łódzki (autobus zatrzymuje się w okolicy BODZIO MEBLE / KFC )

ok. godz.  11:00 przyjazd do Szwajcarii Saskiej:

 Park Narodowy Szwajcaria Saska – Rezerwat Bastei – gdzie zobaczymy malownicze formy skalne oraz charakterystyczne mosty nad Doliną Łaby.  Przejazd do Drezna, zwiedzanie z przewodnikiem: Spacer Tarasami Bruhla wzdłuż Łaby, w kierunku Placu Zamkowego z rezydencją władców Saksonii i Placu Teatralnego z operą Sempera, Pałac Zwinger – perła saksońskiego baroku, największa atrakcja miasta. Następnie zobaczymy największy obraz na świecie wykonany z miśnieńskiej porcelany przedstawiający władców Saksonii tzw. Füerstenzug, katolicki kościół Św. Trójcy zwany dworskim, Langer Gang – miejsce turniejów rycerskich, Frauen Kirche – protestancki kościół, symbol odbudowującego się Drezna.

Po zwiedzaniu chwila czasu wolnego na obiad.

ok. godz. 17:30 wyjazd w drogę powrotną,

ok. godz. 24:00 powrót do miejsca zbiórki.

Podróżnicy – po rezerwacji , na Waszą skrzynkę mailową wysyłamy szczegóły rezerwacji ( znajdziecie w nich m.in. miejsce zbiórki, godzinę wyjazdu, numer rezerwacji, indywidualny numer konta do wpłaty )
‼Jeśli nie widzicie maila – koniecznie sprawdźcie folder SPAM ‼

Podstawowe informacje

Data:

30.05.2024

Cena zawiera:
  • Przejazd komfortowym autokarem
  • Opiekę przewodnika
  • Ubezpieczenie KL i NW
Cena nie zawiera:
  • 20 euro/os. koszty uczestnictwa w całym programie (bilety wstępów: Rezerwat Bastei; TourGuide System, opłaty parkingowe i drogowe) – płatne w autokarze
  • wyżywienie we własnym zakresie.
Pozostałe informacje:Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Uzależnione jest to od czasów przejazdów. Należy zabrać paszport lub dowód osobisty. Obiekty zwiedzane są w większości z zewnątrz i uzależnione jest to od aktualnej sytuacji np. zakaz zwiedzania kościołów w trakcie trwania mszy św.

  • 1 dzień

Zarezerwuj już dziś